Kilis Yemekleri

Kilis'in bir birinden lezzetli yemeklerini tatnızı mı? Cevabnız hayır ise bu nefis yemekleri görmeye hazır mısınız? O halde buyurun Kilis yemekleri nedir?, Kilis'te ne yenir birlikte inceleyelim.

Kilis'te Ne Yenir?

KİLİS'te ne yenir?

Şıhıl mahşe, pekmez, kübbülmüşviyye, talı malhıta, köllük aşı, züngül, belluriye, cennet çamuru, firik pilavı, kibe, mazlum, mıkşi, teşrübe, mayanalı (anasonlu) kahke, haytayla, sucuk hapısası.

Kilis Uydu Görüntüsü

Şuanda Kilis iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Kilis İlçe listesini aşağıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Kilis ilçelerini ve Kilis köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Kilis Uydu Haritası

Yandex Kilis Uydu Haritası

Kilis Parsel Sorgula

Kilis iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Kilis Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Kilis lçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 28-2-2024

Kilis iline ait detaylı mahalle ve ky tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Kilis iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Kilis Resimleri
Kilis il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümüne gelin birlikte göz atalım.
Kilis Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Kilis plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için buraya bakınız.