Malatya Pütürge Uydu Görüntüsü

Şuanda Malatya ilinin Pütürge ilçesine ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Pütürge Mahalle ve Pütürge Köy listesini aşağıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Malatya Pütürge mahallerini ve Malatya Pütürge köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Malatya Pütürge Uydu Haritası

Yandex Malatya Pütürge Uydu Haritası

Malatya Pütürge Parsel Sorgula

Malatya Pütürge ilçesine ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Malatya Pütürge Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Malatya Pütürge MahalleleriSon güncelleme: 20-9-2020

Malatya ilinin Pütürge ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Malatya Pütürge Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya Mahalle ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Malatya Pütürge KöyleriSon güncelleme: 20-9-2020

Malatya ilinin Pütürge ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Malatya Pütürge Köyleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz köylerin yanında bulunan simgesini kullanarak veya Köy ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Malatya İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 20-9-2020

Malatya iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Malatya iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Malatya İlinde Ne Yenir?
Malatya merkez'de, Malatya ilçerinde ve Malatya köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Malatya ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Malatya Resimleri
Malatya il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Malatya Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Malatya plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.