Kayseri Sarıoğlan Uydu Görüntüsü

Şuanda Kayseri ilinin Sarıoğlan ilçesine ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Sarıoğlan Mahalle ve Sarıoğlan Köy listesini aşağıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Kayseri Sarıoğlan mahallerini ve Kayseri Sarıoğlan köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Kayseri Sarıoğlan Uydu Haritası

Yandex Kayseri Sarıoğlan Uydu Haritası

Kayseri Sarıoğlan Parsel Sorgula

Kayseri Sarıoğlan ilçesine ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Kayseri Sarıoğlan Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Kayseri Sarıoğlan MahalleleriSon güncelleme: 20-9-2020

Kayseri ilinin Sarıoğlan ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Kayseri Sarıoğlan Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya Mahalle ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Kayseri Sarıoğlan KöyleriSon güncelleme: 20-9-2020

Kayseri ilinin Sarıoğlan ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Kayseri Sarıoğlan Köyleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz köylerin yanında bulunan simgesini kullanarak veya Köy ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Kayseri İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 20-9-2020

Kayseri iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Kayseri iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Kayseri İlinde Ne Yenir?
Kayseri merkez'de, Kayseri ilçerinde ve Kayseri köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Kayseri ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Kayseri Resimleri
Kayseri il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Kayseri Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Kayseri plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.