Gümüşhane Kürtün Uydu Görüntüsü

Şuanda Gümüşhane ilinin Kürtün ilçesine ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Kürtün Mahalle ve Kürtün Köy listesini aşağıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Gümüşhane Kürtün mahallerini ve Gümüşhane Kürtün köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Gümüşhane Kürtün Uydu Haritası

Yandex Gümüşhane Kürtün Uydu Haritası

Gümüşhane Kürtün Parsel Sorgula

Gümüşhane Kürtün ilçesine ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Gümüşhane Kürtün Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Gümüşhane Kürtün MahalleleriSon güncelleme: 19-9-2020

Gümüşhane ilinin Kürtün ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Gümüşhane Kürtün Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya Mahalle ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Gümüşhane Kürtün KöyleriSon güncelleme: 19-9-2020

Gümüşhane ilinin Kürtün ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Gümüşhane Kürtün Köyleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz köylerin yanında bulunan simgesini kullanarak veya Köy ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Gümüşhane İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 19-9-2020

Gümüşhane iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Gümüşhane iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Gümüşhane İlinde Ne Yenir?
Gümüşhane merkez'de, Gümüşhane ilçerinde ve Gümüşhane köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Gümüşhane ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Gümüşhane Resimleri
Gümüşhane il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Gümüşhane Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Gümüşhane plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.