Aksaray Güzelyurt Uydu Görüntüsü

Şuanda Aksaray ilinin Güzelyurt ilçesine ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Güzelyurt Mahalle ve Güzelyurt Köy listesini aşağıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Aksaray Güzelyurt mahallerini ve Aksaray Güzelyurt köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Aksaray Güzelyurt Uydu Haritası

Yandex Aksaray Güzelyurt Uydu Haritası

Aksaray Güzelyurt Parsel Sorgula

Aksaray Güzelyurt ilçesine ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Aksaray Güzelyurt Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Aksaray Güzelyurt MahalleleriSon güncelleme: 20-9-2020

Aksaray ilinin Güzelyurt ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Aksaray Güzelyurt Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya Mahalle ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Aksaray Güzelyurt KöyleriSon güncelleme: 20-9-2020

Aksaray ilinin Güzelyurt ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Aksaray Güzelyurt Köyleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz köylerin yanında bulunan simgesini kullanarak veya Köy ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Aksaray İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 20-9-2020

Aksaray iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Aksaray iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Aksaray İlinde Ne Yenir?
Aksaray merkez'de, Aksaray ilçerinde ve Aksaray köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Aksaray ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Aksaray Resimleri
Aksaray il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Aksaray Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Aksaray plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.