Çorum Boğazkale Uydu Görüntüsü

Şuanda Çorum ilinin Boğazkale ilçesine ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Boğazkale Mahalle ve Boğazkale Köy listesini aşağıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Çorum Boğazkale mahallerini ve Çorum Boğazkale köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Çorum Boğazkale Uydu Haritası

Yandex Çorum Boğazkale Uydu Haritası

Çorum Boğazkale Parsel Sorgula

Çorum Boğazkale ilçesine ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Çorum Boğazkale Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Çorum Boğazkale MahalleleriSon güncelleme: 20-9-2020

Çorum ilinin Boğazkale ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Çorum Boğazkale Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya Mahalle ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Çorum Boğazkale KöyleriSon güncelleme: 20-9-2020

Çorum ilinin Boğazkale ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Çorum Boğazkale Köyleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz köylerin yanında bulunan simgesini kullanarak veya Köy ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Çorum İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 20-9-2020

Çorum iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Çorum iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Çorum İlinde Ne Yenir?
Çorum merkez'de, Çorum ilçerinde ve Çorum köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Çorum ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Çorum Resimleri
Çorum il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Çorum Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Çorum plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.