Zonguldak Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Zonguldak'ın resimlerini görmektesiniz. Zonguldak'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Zonguldak'ta olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Zonguldak Resimleri'ne ek olarak Zonguldak ilçelerini ve Zonguldak köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Zonguldak Fotoğrafları

Zonguldak Uydu Görüntüsü

Şuanda Zonguldak iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Zonguldak İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Zonguldak ilçelerini ve Zonguldak köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Zonguldak Uydu Haritas

Yandex Zonguldak Uydu Haritası

Zonguldak Parsel Sorgula

Zonguldak iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Zonguldak Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Zonguldak İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 21-6-2024

Zonguldak iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Zonguldak iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Zonguldak İlinde Ne Yenir?
Zonguldak merkez'de, Zonguldak ilçerinde ve Zonguldak köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Zonguldak ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Zonguldak Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Zonguldak plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.