Yozgat Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Yozgat'ın resimlerini görmektesiniz. Yozgat'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Yozgat'ta olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Yozgat Resimleri'ne ek olarak Yozgat ilçelerini ve Yozgat köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Yozgat Fotoğrafları

Yozgat Uydu Görüntüsü

Şuanda Yozgat iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Yozgat İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Yozgat ilçelerini ve Yozgat köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Yozgat Uydu Haritas

Yandex Yozgat Uydu Haritası

Yozgat Parsel Sorgula

Yozgat iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Yozgat Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Yozgat İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 21-6-2024

Yozgat iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Yozgat iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Yozgat İlinde Ne Yenir?
Yozgat merkez'de, Yozgat ilçerinde ve Yozgat köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Yozgat ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Yozgat Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Yozgat plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.