Sivas Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Sivas'ın resimlerini görmektesiniz. Sivas'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Sivas'ta olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Sivas Resimleri'ne ek olarak Sivas ilçelerini ve Sivas köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Sivas Fotoğrafları

Sivas Uydu Görüntüsü

Şuanda Sivas iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Sivas İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Sivas ilçelerini ve Sivas köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Sivas Uydu Haritas

Yandex Sivas Uydu Haritası

Sivas Parsel Sorgula

Sivas iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Sivas Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Sivas İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 21-7-2024

Sivas iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Sivas iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Sivas İlinde Ne Yenir?
Sivas merkez'de, Sivas ilçerinde ve Sivas köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Sivas ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Sivas Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Sivas plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.