Sinop Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Sinop'un resimlerini görmektesiniz. Sinop'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Sinop'ta olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Sinop Resimleri'ne ek olarak Sinop ilçelerini ve Sinop köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Sinop Fotoğrafları

Sinop Uydu Görüntüsü

Şuanda Sinop iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Sinop İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Sinop ilçelerini ve Sinop köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Sinop Uydu Haritas

Yandex Sinop Uydu Haritası

Sinop Parsel Sorgula

Sinop iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Sinop Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **




Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Sinop İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 21-6-2024

Sinop iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Sinop iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Sinop İlinde Ne Yenir?
Sinop merkez'de, Sinop ilçerinde ve Sinop köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Sinop ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Sinop Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Sinop plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.