Mersin Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Mersin'in resimlerini görmektesiniz. Mersin'e daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Mersin'de olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Mersin Resimleri'ne ek olarak Mersin ilçelerini ve Mersin köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Mersin Fotoğrafları

Mersin Uydu Görüntüsü

Şuanda Mersin iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Mersin İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Mersin ilçelerini ve Mersin köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Mersin Uydu Haritas

Yandex Mersin Uydu Haritası

Mersin Parsel Sorgula

Mersin iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Mersin Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Mersin İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 3-10-2022

Mersin iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Mersin iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Mersin İlinde Ne Yenir?
Mersin merkez'de, Mersin ilçerinde ve Mersin köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Mersin ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Mersin Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Mersin plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.