Konya Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Konya'nın resimlerini görmektesiniz. Konya'ya daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Konya'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Konya Resimleri'ne ek olarak Konya ilçelerini ve Konya köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Konya Fotoğrafları

Konya Uydu Görüntüsü

Şuanda Konya iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Konya İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Konya ilçelerini ve Konya köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Konya Uydu Haritas

Yandex Konya Uydu Haritası

Konya Parsel Sorgula

Konya iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Konya Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Konya İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 24-9-2023

Konya iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Konya iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Konya İlinde Ne Yenir?
Konya merkez'de, Konya ilçerinde ve Konya köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Konya ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Konya Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Konya plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.