Kayseri Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Kayseri'nin resimlerini görmektesiniz. Kayseri'ye daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Kayseri'de olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Kayseri Resimleri'ne ek olarak Kayseri ilçelerini ve Kayseri köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Kayseri Fotoğrafları

Kayseri Uydu Görüntüsü

Şuanda Kayseri iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Kayseri İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Kayseri ilçelerini ve Kayseri köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Kayseri Uydu Haritas

Yandex Kayseri Uydu Haritası

Kayseri Parsel Sorgula

Kayseri iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Kayseri Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Kayseri İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 28-2-2024

Kayseri iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Kayseri iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Kayseri İlinde Ne Yenir?
Kayseri merkez'de, Kayseri ilçerinde ve Kayseri köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Kayseri ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Kayseri Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Kayseri plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.