İzmir Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan İzmir'in resimlerini görmektesiniz. İzmir'e daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya İzmir'de olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda İzmir Resimleri'ne ek olarak İzmir ilçelerini ve İzmir köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

İzmir Fotoğrafları

İzmir Uydu Görüntüsü

Şuanda İzmir iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. İzmir İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden İzmir ilçelerini ve İzmir köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google İzmir Uydu Haritas

Yandex İzmir Uydu Haritası

İzmir Parsel Sorgula

İzmir iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

İzmir Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

İzmir İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 24-9-2023

İzmir iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

İzmir iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


İzmir İlinde Ne Yenir?
İzmir merkez'de, İzmir ilçerinde ve İzmir köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. İzmir ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
İzmir Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
İzmir plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.