Hakkari Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Hakkari'nin resimlerini görmektesiniz. Hakkari'ye daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Hakkari'de olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Hakkari Resimleri'ne ek olarak Hakkari ilçelerini ve Hakkari köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Hakkari Fotoğrafları

Hakkari Uydu Görüntüsü

Şuanda Hakkari iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Hakkari İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Hakkari ilçelerini ve Hakkari köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Hakkari Uydu Haritas

Yandex Hakkari Uydu Haritası

Hakkari Parsel Sorgula

Hakkari iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Hakkari Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Hakkari İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 28-2-2024

Hakkari iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Hakkari iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Hakkari İlinde Ne Yenir?
Hakkari merkez'de, Hakkari ilçerinde ve Hakkari köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Hakkari ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Hakkari Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Hakkari plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.