Erzurum Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Erzurum'un resimlerini görmektesiniz. Erzurum'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Erzurum'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Erzurum Resimleri'ne ek olarak Erzurum ilçelerini ve Erzurum köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Erzurum Fotoğrafları

Erzurum Uydu Görüntüsü

Şuanda Erzurum iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Erzurum İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Erzurum ilçelerini ve Erzurum köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Erzurum Uydu Haritas

Yandex Erzurum Uydu Haritası

Erzurum Parsel Sorgula

Erzurum iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Erzurum Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Erzurum İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 13-7-2024

Erzurum iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Erzurum iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Erzurum İlinde Ne Yenir?
Erzurum merkez'de, Erzurum ilçerinde ve Erzurum köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Erzurum ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Erzurum Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Erzurum plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.