Çankırı Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Çankırı'nın resimlerini görmektesiniz. Çankırı'ya daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Çankırı'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Çankırı Resimleri'ne ek olarak Çankırı ilçelerini ve Çankırı köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Çankırı Fotoğrafları

Çankırı Uydu Görüntüsü

Şuanda Çankırı iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Çankırı İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Çankırı ilçelerini ve Çankırı köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Çankırı Uydu Haritas

Yandex Çankırı Uydu Haritası

Çankırı Parsel Sorgula

Çankırı iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Çankırı Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Çankırı İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 13-7-2024

Çankırı iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Çankırı iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Çankırı İlinde Ne Yenir?
Çankırı merkez'de, Çankırı ilçerinde ve Çankırı köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Çankırı ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Çankırı Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Çankırı plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.