Burdur Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Burdur'un resimlerini görmektesiniz. Burdur'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Burdur'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Burdur Resimleri'ne ek olarak Burdur ilçelerini ve Burdur köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Burdur Fotoğrafları

Burdur Uydu Görüntüsü

Şuanda Burdur iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Burdur İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Burdur ilçelerini ve Burdur köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Burdur Uydu Haritas

Yandex Burdur Uydu Haritası

Burdur Parsel Sorgula

Burdur iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Burdur Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Burdur İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 26-9-2023

Burdur iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Burdur iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Burdur İlinde Ne Yenir?
Burdur merkez'de, Burdur ilçerinde ve Burdur köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Burdur ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Burdur Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Burdur plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.