Bitlis Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Bitlis'in resimlerini görmektesiniz. Bitlis'e daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Bitlis'te olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Bitlis Resimleri'ne ek olarak Bitlis ilçelerini ve Bitlis köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Bitlis Fotoğrafları

Bitlis Uydu Görüntüsü

Şuanda Bitlis iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Bitlis İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Bitlis ilçelerini ve Bitlis köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Bitlis Uydu Haritas

Yandex Bitlis Uydu Haritası

Bitlis Parsel Sorgula

Bitlis iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Bitlis Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Bitlis İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 21-6-2024

Bitlis iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Bitlis iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Bitlis İlinde Ne Yenir?
Bitlis merkez'de, Bitlis ilçerinde ve Bitlis köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Bitlis ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Bitlis Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Bitlis plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.