Bayburt Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Bayburt'un resimlerini görmektesiniz. Bayburt'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Bayburt'ta olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Bayburt Resimleri'ne ek olarak Bayburt ilçelerini ve Bayburt köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Bayburt Fotoğrafları

Bayburt Uydu Görüntüsü

Şuanda Bayburt iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Bayburt İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Bayburt ilçelerini ve Bayburt köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Bayburt Uydu Haritas

Yandex Bayburt Uydu Haritası

Bayburt Parsel Sorgula

Bayburt iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Bayburt Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Bayburt İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 29-11-2023

Bayburt iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Bayburt iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Bayburt İlinde Ne Yenir?
Bayburt merkez'de, Bayburt ilçerinde ve Bayburt köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Bayburt ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Bayburt Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Bayburt plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.