Bartın Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Bartın'ın resimlerini görmektesiniz. Bartın'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Bartın'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Bartın Resimleri'ne ek olarak Bartın ilçelerini ve Bartın köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Bartın Fotoğrafları

Bartın Uydu Görüntüsü

Şuanda Bartın iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Bartın İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Bartın ilçelerini ve Bartın köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Bartın Uydu Haritas

Yandex Bartın Uydu Haritası

Bartın Parsel Sorgula

Bartın iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Bartın Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Bartın İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 24-9-2023

Bartın iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Bartın iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Bartın İlinde Ne Yenir?
Bartın merkez'de, Bartın ilçerinde ve Bartın köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Bartın ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Bartın Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Bartın plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.