Balıkesir Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Balıkesir'in resimlerini görmektesiniz. Balıkesir'e daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Balıkesir'de olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Balıkesir Resimleri'ne ek olarak Balıkesir ilçelerini ve Balıkesir köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Balıkesir Fotoğrafları

Balıkesir Uydu Görüntüsü

Şuanda Balıkesir iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Balıkesir İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Balıkesir ilçelerini ve Balıkesir köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Balıkesir Uydu Haritas

Yandex Balıkesir Uydu Haritası

Balıkesir Parsel Sorgula

Balıkesir iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Balıkesir Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Balıkesir İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 24-9-2023

Balıkesir iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Balıkesir iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Balıkesir İlinde Ne Yenir?
Balıkesir merkez'de, Balıkesir ilçerinde ve Balıkesir köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Balıkesir ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Balıkesir Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Balıkesir plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.