Ardahan Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Ardahan'ın resimlerini görmektesiniz. Ardahan'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Ardahan'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz bölgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Ardahan Resimleri'ne ek olarak Ardahan ilçelerini ve Ardahan köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Ardahan Fotoğrafları

Ardahan Uydu Görüntüsü

Şuanda Ardahan iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Ardahan İlçe listesini aşağıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Ardahan ilçelerini ve Ardahan köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Ardahan Uydu Haritası

Yandex Ardahan Uydu Haritası

Ardahan Parsel Sorgula

Ardahan iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Ardahan Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Ardahan İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 21-9-2020

Ardahan iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Ardahan iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Ardahan İlinde Ne Yenir?
Ardahan merkez'de, Ardahan ilçerinde ve Ardahan köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Ardahan ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Ardahan Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Ardahan plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için buraya bakınız.