Aksaray Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Aksaray'ın resimlerini görmektesiniz. Aksaray'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Aksaray'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Aksaray Resimleri'ne ek olarak Aksaray ilçelerini ve Aksaray köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Aksaray Fotoğrafları

Aksaray Uydu Görüntüsü

Şuanda Aksaray iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Aksaray İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Aksaray ilçelerini ve Aksaray köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Aksaray Uydu Haritas

Yandex Aksaray Uydu Haritası

Aksaray Parsel Sorgula

Aksaray iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Aksaray Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Aksaray İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 13-7-2024

Aksaray iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Aksaray iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Aksaray İlinde Ne Yenir?
Aksaray merkez'de, Aksaray ilçerinde ve Aksaray köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Aksaray ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Aksaray Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Aksaray plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.