Mardin Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Mardin'in resimlerini görmektesiniz. Mardin'e daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Mardin'de olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Mardin Resimleri'ne ek olarak Mardin ilçelerini ve Mardin köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Mardin Fotoğrafları

Mardin Uydu Görüntüsü

Şuanda Mardin iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Mardin İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Mardin ilçelerini ve Mardin köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Mardin Uydu Haritas

Yandex Mardin Uydu Haritası

Mardin Parsel Sorgula

Mardin iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Mardin Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Mardin İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 21-6-2024

Mardin iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Mardin iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Mardin İlinde Ne Yenir?
Mardin merkez'de, Mardin ilçerinde ve Mardin köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Mardin ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Mardin Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Mardin plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.