Kastamonu Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Kastamonu'nun resimlerini görmektesiniz. Kastamonu'ya daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Kastamonu'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Kastamonu Resimleri'ne ek olarak Kastamonu ilçelerini ve Kastamonu köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Kastamonu Fotoğrafları

Kastamonu Uydu Görüntüsü

Şuanda Kastamonu iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Kastamonu İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Kastamonu ilçelerini ve Kastamonu köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Kastamonu Uydu Haritas

Yandex Kastamonu Uydu Haritası

Kastamonu Parsel Sorgula

Kastamonu iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Kastamonu Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Kastamonu İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 21-6-2024

Kastamonu iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Kastamonu iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Kastamonu İlinde Ne Yenir?
Kastamonu merkez'de, Kastamonu ilçerinde ve Kastamonu köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Kastamonu ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Kastamonu Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Kastamonu plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.