Kars Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Kars'ın resimlerini görmektesiniz. Kars'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Kars'ta olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Kars Resimleri'ne ek olarak Kars ilçelerini ve Kars köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Kars Fotoğrafları

Kars Uydu Görüntüsü

Şuanda Kars iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Kars İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Kars ilçelerini ve Kars köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Kars Uydu Haritas

Yandex Kars Uydu Haritası

Kars Parsel Sorgula

Kars iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Kars Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Kars İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 29-11-2023

Kars iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Kars iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Kars İlinde Ne Yenir?
Kars merkez'de, Kars ilçerinde ve Kars köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Kars ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Kars Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Kars plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.