Çorum Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Çorum'un resimlerini görmektesiniz. Çorum'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Çorum'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Çorum Resimleri'ne ek olarak Çorum ilçelerini ve Çorum köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Çorum Fotoğrafları

Çorum Uydu Görüntüsü

Şuanda Çorum iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Çorum İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Çorum ilçelerini ve Çorum köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Çorum Uydu Haritas

Yandex Çorum Uydu Haritası

Çorum Parsel Sorgula

Çorum iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Çorum Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Çorum İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 26-9-2023

Çorum iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Çorum iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Çorum İlinde Ne Yenir?
Çorum merkez'de, Çorum ilçerinde ve Çorum köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Çorum ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Çorum Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Çorum plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.