Bursa Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Bursa'nın resimlerini görmektesiniz. Bursa'ya daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Bursa'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Bursa Resimleri'ne ek olarak Bursa ilçelerini ve Bursa köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Bursa Fotoğrafları

Bursa Uydu Görüntüsü

Şuanda Bursa iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Bursa İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Bursa ilçelerini ve Bursa köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Bursa Uydu Haritas

Yandex Bursa Uydu Haritası

Bursa Parsel Sorgula

Bursa iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Bursa Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Bursa İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 7-12-2023

Bursa iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Bursa iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Bursa İlinde Ne Yenir?
Bursa merkez'de, Bursa ilçerinde ve Bursa köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Bursa ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Bursa Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Bursa plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.